IMG_3676

IMG_3811

 

 

 

 

Fotoalbum

 

Oferuje Państwu profesjonalny Fotoalbum z waszej uroczystości jak również z pleneru. Fotoalbum stanowi najlepszą formę prezentacji Ślubu, Chrztu, Komunii itp. i jest projektowany przez fotografa po wcześniejszym ustaleniu z Klientem w jakim stylu, klimacie ma być wykonany.

Fotoalbum projektowany jest indywidualnie i wykonany z najlepszych materiałów, które gwarantują pamiątkę wysokiej jakości oraz trwałości na wiele lat.

Fotoalbum  to produkt ekskluzywny, który wyróżniają naświetlane sztywne karty (800 lub 1200 g/m2), otwierane na płasko. Fotoalbumowi towarzyszy najszerszy wybór linii okładek, formatów i dodatków.

 

Fotoobraz

 

Fotoobraz to przeniesiona na płótno fotografia wybrana przez klienta. Fotoobrazy canvas w naszej ofercie to przede wszystkim ekologiczne i bezzapachowe atramenty EPSON HDR oraz oszałamiająca rozdzielczość aż 2880 dpi gwarantująca najwyższy stopień wierności względem oryginału. Ograniczona ziarnistość odcieni skóry dzięki optymalizacji szczegółowej dyspersji kolorów dla każdego piksela: szczególnie przydatne w przypadku portretów i w fotografii komercyjnej. Trwałość aż 200 lat! Dzięki najnowszym atramentom Epson UltraChrome HDR. Ciesz się najlepszymi wynikami pracy dzięki 10-oddzielnym atramentom zawierającym takie barwy jak: zielony i pomarańczowy pozwalające na uzyskanie szerszej gamy kolorów i zapewniające gładsze przejścia tonalne oraz stopnie gradacji. Fotoobrazy mają zadrukowane krawędzie boczne, dzięki czemu fotoobraz gotowy jest do zawieszenia na ścianie. Płótno canvas o wyraźnej malarskiej strukturze. Drewniane krosno malarskie o szerokości 4 cm łączone bez gwoździ z drewna sosnowego.

 

Obraz na płótnie stanowi dla was idealną pamiątkę oraz jest bardzo dobrym prezentem dla rodziców, rodziny jako pamiątka z waszej uroczystości takiej jak Ślub, Chrzest, Komunia, itp. 

 

 

Porcelana Nagrobkowa

 

Tanie zdjęcia na porcelanie nagrobkowa od 90zł. Blisko cmentarza Bródnowskiego

 

Oferuje Państwu w niskiej cenie Fotoceramikę na pomnik. W ofercie mam bardzo dużo wzorów fotoceramiki typu klasycznego (owal, prostokąt) lub bardziej nietypowe w kształcie serca, otwartej księgi, papirusowego zwoju, koła, kwadratu itp. W cenę wliczony jest retusz. Zapraszam serdecznie do  studia fotograficznego EDNAJA (które znajduje się niedaleko cmentarza Bródnowskiego), gdzie na żywo możecie Państwo obejrzeć przykładowe porcelany nagrobkowe. Dostępne są też zdjęcia na krysztale.

 

Wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony.

Zabrania się :kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania,publikowania, i/lub modyfikowania zdjęć bez zgody autora.