Fotoalbum

Oferuje Państwu profesjonalny Fotoalbum z waszej uroczystości jak również z pleneru. Fotoalbum stanowi najlepszą formę prezentacji Ślubu, Chrztu, Komunii itp. i jest projektowany przez fotografa po wcześniejszym ustaleniu z Klientem w jakim stylu, klimacie ma być wykonany.
Fotoalbum projektowany jest indywidualnie i wykonany z najlepszych materiałów, które gwarantują pamiątkę wysokiej jakości oraz trwałości na wiele lat.
Fotoalbum  to produkt ekskluzywny, który wyróżniają naświetlane sztywne karty (800 lub 1200 g/m2), otwierane na płasko. Fotoalbumowi towarzyszy najszerszy wybór linii okładek, formatów i dodatków.Fotoobraz

Fotoobraz to przeniesiona na płótno fotografia wybrana przez klienta. Fotoobrazy canvas w naszej ofercie to przede wszystkim ekologiczne i bezzapachowe atramenty EPSON HDR oraz oszałamiająca rozdzielczość aż 2880 dpi gwarantująca najwyższy stopień wierności względem oryginału.Ograniczona ziarnistość odcieni skóry dzięki optymalizacji szczegółowej dyspersji kolorów dla każdego piksela: szczególnie przydatne w przypadku portretów i w fotografii komercyjnej. Trwałość aż 200 lat!
Dzięki najnowszym atramentom Epson UltraChrome HDR. Ciesz się
najlepszymi wynikami pracy dzięki 10-oddzielnym atramentom zawierającym takie barwy jak: zielony i pomarańczowy pozwalające na uzyskanie szerszej gamy kolorów i zapewniające gładsze przejścia tonalne oraz stopnie gradacji.
Fotoobrazy mają zadrukowane krawędzie boczne, dzięki czemu fotoobraz gotowy jest do zawieszenia na ścianie. Płótno canvas o wyraźnej malarskiej strukturze.Drewniane krosno malarskie o szerokości 4 cm łączone bez gwoździ z drewna sosnowego.

Obraz na płótnie stanowi dla was idealną pamiątkę oraz jest bardzo dobrym prezentem dla rodziców, rodziny jako pamiątka z waszej uroczystości takiej jak Ślub, Chrzest, Komunia, itp.